Kampta Konforunuzu Arttıran Kamp Mobilyaları

0
292

İnsanlar günlük hayat stresinden kurtulmak için her fırsatı değerlendirmeye çalışıyor. Keyfinize düşkün bir kampçıysanız, kampta sadece matınızın üzerinde oturmayı tercih etmezsiniz. Arabalı bir kampçıysanız her şey daha da kolaylaşıyor. Konaklamalı veya günübirlik açık alanlarda, parklarda, festivallerde, ormanlarda vakit geçirirken evdeki konfor tamamen sağlanamasa da kamp ve outdoor markalarının buna yönelik çalışmalarının sonucunda kaliteli, rahat, portatif ve en önemlisi hafif ekipmanlar ortaya çıkıyor. Tabii ki en önemli faktör kolay taşınabilirlik ve kurulum oluyor. Katlanabilir kamp sandalyeleri, katlanabilir tabureler, katlanabilir kamp masaları, hamaklar, şezlong ve kampetler her bütçeye uygun şekilde üretiliyor. Bunlardan en çok kullanılanları arasında katlanabilir kamp sandalyeleri, tabureleri ve masaları geliyor. Yaklaşık 1 – 5 kg arasında değişen ağırlıklardaki katlanabilir kamp sandalyelerinde kumaş kalitesi, iskeletin üretim maddesi, paketlenmiş boyut ve ağırlığı oldukça değişkenlik gösteriyor. Malzeme seçiminde kumaşın sünger dolgulu olması, plaja yönelik ise gözenekli kumaş tercih edilmesi, aliminyum alaşımlı iskelet kullanımı, ergonomik olması, kumaş ve iskeletin birleşme noktalarının dayanıklı olması gibi özellikler kullanım ömrünü uzatıyor.

En İyi Kamp Sandalyeleri:

Avfoni’nin kendi markası olan FUNKY CHAIRS Utralight Kamp Sandalyesi, 0.948 kg ağırlığıyla gerçekten piyasadaki en hafif kamp sandalyelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Extrem şartlarda kamp yapan kampçıların bile sırt çantasında taşıyabileceği hafiflikte ve taşıma kapasitesi 120 kg’dur. Dayanıklı metal gövdesi (alüminyum alaşım), 600D Oxford Kumaşı ve kolay kurulumuyla her türlü aktivitenizde kullanabileceğiniz cinsten.

FUNKY CHAIRS Ultralight XXL Deluxe Katlanır Kamp Sandalyesi ise 150 kg taşıma kapasitesiyle 1.248 kg’dur.

 

125 kg taşıma kapasiteli FUNKY CHAIRS Katlanabilir Kamp Sandalyeleri ise birbirinden farklı çılgın tasarımlı kumaş ve sağlamlığıyla ön plana çıkmaktadır.

 

FUNKY CHAIRS Bushcraft Katlanır Deri Tabure,  oturma yeri 2mm dana derisinden olup elde dikilip boyanmıştır. Kapandığında boyu 50cm, açık hali 35cm olan tabure bushcraft tarzı tasarımıyla oldukça şıktır ve fazla yer kaplamaz. FUNKY CHAIRS Katlanabilir Tabure, metal profil  olup, sağlam ve dayanıklı yapıda sahiptir. Ürün kumaşı polyester su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Katlanabilir özelliği sayesinde taşıması oldukça kolaydır. Kurulum gerektirmez, kullanıma hazırdır.