Balık Avı Fotoğraf Yarışmamız Başlıyor!

0
112

fotoğraf-yarışması

 

Balık avı sezonunun en yoğun zamanlarını yaşadığımız bu günlerde, balık avcılarına özel bir yarışma başlıyor! Tatlı ya da tuzlu su balık avına gönül verenler, sportif/amatör balıkçılıkta çektiğiniz 2014 yılına ait fotoğrafları bizimle paylaşın. Ankara Fotoğraf Grubu’nun jüriliğini yapacağı yarışmamızda;

Birinciye Fly Fishing Spider Set, ikinciye 1 yıllık Oltacı Dergisi aboneliği, üçüncüye Victorinox 3603 Spartan Çakı ayrıca Buff marka bandana da mansiyon ödülü olarak verilecektir. Yarışmaya katılmak için internet sitemize üye olduğunuz mail adresinizle birlikte, [email protected] adresine fotoğrafınızı gönderebilirsiniz.
BLOG-FOTO

 

Balık Avı Fotoğraf Yarışması Kuralları

1) Yarışmaya katılmak için www.avfoni.com adresinden internet sitemize üye olmanız gerekmektedir.

2) Yarışmaya katılmak istediğiniz fotoğrafı,  sitemize üye olduğunuz mail adresiyle tarafımıza göndermelisiniz. Üye olmayan yarışmacıların fotoğrafları değerlendirilmeye alınmayacaktır.

3) Üyeler sadece kendilerine ait olan fotoğrafları yarışma için kullanabilir. Aksi durumda tüm yasal sorumluluk üyeye aittir. Avfoni.com ve Ankara Fotoğraf Grubu, yarışmaya gönderilen fotoğrafların içeriğiyle ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir. Gönderilen fotoğrafların içeriğinde reklam unsuru olacak hiçbir şeye izin verilmeyecektir.

4) Her yarışmacının bir fotoğraf ile yarışmaya katılma hakkı vardır.

5) Dereceye girecek olan fotoğraflar; Tacettin Teymur ve İbrahim Akalın önderliğindeki Ankara Fotoğraf Grubu ekibi tarafından seçilecektir.

6) Yüklenen fotoğraflar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suç teşkil etmemelidir.

7) Yarışma sonunda dereceye giren ilk 3 kişiden; birinciye Fly Fishing Spider Set, ikinciye 1 yıllık Oltacı Dergisi aboneliği, üçüncüye Victorinox 3603 Spartan Çakı ayrıca Buff marka bandana da mansiyon ödülü olarak verilecektir.

8) Balık avı fotoğraf yarışması 24.07.2014 tarihinde başlayıp 11.08.2014 tarihinde sona erecek, kazanan isimler, 1 hafta içinde Facebook sayfamızdan açıklanacaktır. (fotoğraflar 2014 yılı sezon avlarına ait olmalıdır.)

9) Belirtilen kurallara uymayan fotoğraflar yarışmadan diskalifiye edilecektir.

10) Yarışmaya katılan bütün fotoğraflar derece alsın veya almasın, fotoğraf sahibinin ismi kaynak gösterilmek koşuluyla Avfoni.com’a ait tüm yazılı ve görsel medya ile internet sitesinden yayınlanabilir.

11) Fotoğraflarda bulunan canlı/cansız obje ile ilgili her türlü telif, izin vb. taleplerden doğacak sorumluluk fotoğrafı çeken ve/veya fotoğrafı yarışmaya teslim eden kişiye aittir. Bu konuda oluşabilecek ihtilaflardan Avfoni.com ve Ankara Fotoğraf Grubu Sorumlu değildir.

12) Seçici kurul, herhangi bir başvurunun kurallara aykırı olduğunun tespit edilmesi durumunda fotoğraf sahibine bilgi verilmeksizin başvuruyu geri çevirme ya da değerlendirme dışı tutma yetkisine sahiptir. Şartname koşullarını taşımadığı halde değerlendirmeye alınmış hatta ödül kazanmış olan fotoğrafların derece ve ödülleri geçersiz sayılarak verilen ödüller geri alınacaktır.

13) Yarışmaya fotoğraf yükleyen tüm kullanıcılar yukarıda yazılı kuralları kabul etmiş sayılırlar.